Organisatiestructuur

Bestuur/directie:

Joost Bekkers
j.bekkers@tendensvakanties.nl

Kantoorteam:

Denise Willems, Medewerker reserveringen
d.willems@tendensvakanties.nl

Marja Jacobi, Medewerker reisbegeleiderszaken
m.jacobi@tendensvakanties.nl

Linda Verharen, Medewerker werving en selectie reisbegeleiders
l.verharen@tendensvakanties.nl

Koos Hooijmans, Medewerker financiële administratie
k.hooijmans@tendensvakanties.nl

Karin Wiggelman, Administratieve ondersteuning (reserveringen)
karin.wiggelman@tendensvakanties.nl

Daphne IJkhout, Administratieve ondersteuning, website en sociale media
D.ijkhout@tendensvakanties.nl

Raad van Toezicht:

J. Rook, Voorzitter: Mede-eigenaar Flipped - Professionals in Learning 
O.P.J. van Vonderen: General Manager Court Hotel en Restaurant de Rechtbank in Utrecht
A.J.M. Waterreus: DGA Waterreus advies-calculatie BV
J.P. Terpstra: Partner bij Liance Legal
T.M. de Haas: Directeur DROOM!
S. Gerdsen: Manager zorg ‘s Heeren Loo
G.J.M. Jansen: Directeur bij Accountantskantoor G. Jansen BV

Wij staan altijd voor u klaar en helpen u graag verder!