Vacature medewerker reisbegeleiderszaken

Kom jij ons team versterken?
(32 uur) 

Ben jij die enthousiaste zelfstandige doorzetter die wil werken in een waanzinnig enerverende sector, die kan werken onder (seizoens)druk, graag met en voor mensen (met een beperking) werkt, die mensen weet te motiveren, ervaring heeft met plannen, oog heeft voor kwaliteit, beschikt over een hands on mentaliteit en een gezonde dosis verantwoordelijkheidsgevoel, die het heerlijk vindt dat geen dag hetzelfde is, die geen uitdaging uit de weg gaat en samen onze slogan ‘vakanties waar we vrienden worden’ waar wil maken? Kom dan per  direct ons team versterken als medewerker reisbegeleiderszaken/vrijwilligerscoördinator. Wij hebben jou er graag BIJ!

Werken bij..
Tendens Vakanties organiseert vanaf 1995 kleinschalige begeleide (groeps)vakanties voor mensen met een verstandelijke of meervoudige beperking en voor mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH).
Onze focus ligt op beleving, tevredenheid van vakantiegangers, reisbegeleiders en medewerkers en op kwaliteit. Ons speerpunt daarbij is ‘samen vakantie maken’. Om die reden hebben wij dan ook gekozen voor de fijnste en gezelligste locatie in de regio, de Buitenplaats, een prachtige dagbestedingsplek in het groen aan de rand van Arnhem.
Door kleinschalige vakanties te organiseren, vaak in een verhouding van zes vakantiegangers en drie reisbegeleiders (6/3) of zeven vakantiegangers en twee reisbegeleiders (7/2), is er veel persoonlijke aandacht mogelijk en kan de reisbegeleiding optimaal inspelen op individuele wensen en (zorg)behoeften.
Jaarlijks gaan zo’n zevenhonderd mensen met een beperking met Tendens op vakantie. Een hele uitdaging om ieder jaar de 300 enthousiaste vrijwillige reisbegeleiders weer in te plannen en optimaal te ondersteunen bij de voorbereiding op en de uitvoering van een onvergetelijke vakantie.

Medewerker reisbegeleiderszaken
Onze medewerker reisbegeleiderszaken zorgt voor de werving, intake, selectie, training en begeleiding van onze vrijwillige reisbegeleiders. Hij/zij is aanspreekpunt, vertrouwenspersoon en zorgt dat de vrijwilligers toegerust zijn op hun taak als reisbegeleider. In zijn/haar taak-/functieomschrijving zijn de volgende zaken opgenomen:

• Werven van vrijwillige reisbegeleiders
• Voorbereiden en uitvoeren van intakegesprekken
• Samenstellen van de reisbegeleidersteams
• Organiseren van deskundigheidbevorderingsmomenten
• Faciliteren van online leerprogramma’s voor reisbegeleiders
• Samenwerken/aansturen van werkgroepen (bijvoorbeeld werkgroep trainingen)
• Reisbegeleiders ondersteunen in voorbereiding, uitvoering en afronding van een reis
• Ontwikkelen van (seizoens)evaluaties
• Voeren van ontwikkelings-/exitgesprekken met reisbegeleiders
• Onderhouden van contacten met reisbegeleiders (binden)
• Blijvend optimaliseren van het vrijwilligerswerk en het bestand van vrijwillige reisbegeleiders
• Aanspreekpunt voor reisbegeleiderszaken

Om bovenstaande taken op een goede manier uit te kunnen voeren beschikt onze nieuwe collega over de volgende kwaliteiten:

• Sociale vaardigheden
• Communicatieve vaardigheden (schriftelijk en verbaal)
• Contactuele eigenschappen en het vermogen contacten te onderhouden
• Gesprekstechnieken/mensenkennis
• Duidelijk en eerlijk zijn (doen wat je zegt en zeg wat je doet)
• Plannen en structuur aan kunnen brengen
• Werken volgens het in samenspraak opgestelde beleid
• Proactief handelen
• Eigen initiatief/meedenken
• Begeleiden en leiding geven/nemen
• Flexibel/ creatief in oplossingen en denken in uitdagingen
• Organiseren en regelen
• Doorzettingsvermogen en kunnen werken onder (tijds)druk
• Stressbestendig
• Onderdeel uit willen maken van een klein, enthousiast kantoor team en het vermogen om samen te werken.

Een hele lijst maar daar krijg je ook echt wel wat voor terug. Wij bieden je namelijk een afwisselende functie waarin je de ruimte krijgt om jouw ideeën in te zetten en je het maximale uit jezelf mag halen. Het betreft een functie voor 32 uur, die je flexibel in kunt delen. Als we beiden vinden dat je bij ons helemaal op je plek zit dan gaan we zo snel mogelijk voor een contract voor onbepaalde tijd. Je werkt op fantastische plek (waar je iedere dag een heerlijke lunch kunt gebruiken) met fijne collega’s. Ook deels thuiswerken is bespreekbaar. Werkgeluk voor onze medewerkers vinden wij erg belangrijk en daarom is er naast gezamenlijke inspanning ook ruimte voor gezamenlijke ontspanning.
Op de arbeidsovereenkomst is de cao voor de reisbranche van toepassing. De functie van medewerker reisbegeleiderszaken is, conform de cao, ingeschaald in functiegroep 4 met een salaris van € 1735 tot € 2357 bruto per maand bij een volledige werkweek van 39 uur.
Naast een reiskostenvergoeding, vakantiegeld en een dertiende maand, wordt onze nieuwe collega, mits ouder dan 21 jaar, opgenomen  in de pensioenregeling volgens het Bedrijfstakpensioenfonds voor de Reisbranche (PGB pensioenen).

Solliciteren
Interesse in onze functie? Stuur dan  een motivatiebrief, aangevuld met je cv naar j.bekkers@tendensvakanties.nl.
Wij lezen graag waarom jij de geschikte persoon bent om ons team te versterken en hoe jij bij verwacht te dragen aan onze missie.

Meer informatie
Voor meer inhoudelijke informatie over de vacature en onze organisatie kun je contact opnemen met Joost Bekkers, Directeur van Tendens Vakanties.
J.bekkers@tendensvakanties.nl / 06-30903026